Předpovědi a videopromluvy

Předpovědi a videopromluvy


Vším můžeš být, jenom ty musíš chtít.


Povídání o věcech okolo nás s návodem na změnu myšlení

V této rubrice budete nacházet videa, která produkujeme na YouTube v kanálu Zdenka Blechová. Po dobu 18 let vycházel časopis Mysteria tajemna, jehož vydávání jsme v roce 2019 ukončili. A protože myšlenky v něm obsažené, jsme dál chtěli šířit do světa, vznikly Promluvy Zdenky Blechové, prostřednictvím nichž můžeme dále komunikovat s příznivci Zdenky Blechové a předávat jim její pohled na situace okolo nás. Koncem minulého roku jsme založili nový playlist s předpověďmi na aktuální měsíc, kdy si se Zdenčinou pomocí mohou posluchači tříbit svoji intuici.

Promluvy Zdenky Blechové jsou zpravidla kratší videa, kde se autorka zamýšlí nad aktuálními tématy, které ji zaujaly.

Předpovědi Zdenky Blechové na aktuální měsíc jsou jiné než u jiných kartářek.

Přednášky Zdenky Blechové jsou záznamy z přednášek po celé republice na různá témata,…

Promluvy Zdenky Blechové jsou zpravidla kratší videa, kde se autorka zamýšlí nad aktuálními tématy, které ji zaujaly. Vycházejí každý pátek.

Předpovědi Zdenky Blechové na aktuální měsíc jsou jiné než u jiných kartářek. Vycházejí každý první den v měsíci.

Přednášky Zdenky Blechové jsou záznamy z přednášek po celé republice na různá témata…

Videokniha Egyptské zápisky

Videokniha Egyptské zápisky

Setkání s minulostí v Egyptě

Tato kniha vznikla během plavby po Nilu v Egyptě. Přišly rychlé informace, které jsem namluvila a vy máte nyní možnost se se mnou vydat do Egypta po stopách moudrosti. K mluvené knize jsou připojena channelingová sdělení k artefaktům z Tutanchamonovy hrobky a povídání o zvycích v Egyptě z našich Antických a egyptských lázní v Plzni.

Chcete-li se naučit si věřit, vyšlete každý den modlitbu k tomu, v koho věříte (Bůh, Vesmír, Ježíš, Panna Maria, Stvořitel atd.), třikrát po sobě (to je důležité – v trojím opakování je veliká síla) a pak se odevzdejte vedení a věřte, že vše co přijde, pracuje pro váš záměr a cíl.

Zdenka Blechová • Myšlenka dne