Vaše práce na sobě má velký vliv nejen na vás,
ale na všechno, co se nachází ve Vašem okolí.
To znamená, že Vaše vibrace harmonicky a všeobjímající
láskou prostoupí vše.


Zdenka Blechová

Spiritual medicine Woman. A.MI. University

majitelka Čajovny Relax a Antických a egyptských lázní v Plzni

Od roku 1997 úspěšná autorka knih, karet a meditačních CD napsala na základě vlastní životní cesty přes 30 knih moderní esoteriky, ze kterých se mnohé staly bestsellery v České republice i na Slovensku, a přinesly tak bohaté poznání pro duchovní cestu dnešní doby, kterou kráčíme společně (například Osudový partner, Jsem zaměstnancem Vesmíru, Nemoci pocházejí z emocí, Minulé životy aneb čas neexistuje, z karet  pak Karty zdraví aneb co ti říká tvé tělo atd.).

Dnes Zdenka působí především jako spirituální průvodce, pořádá semináře (webináře), přednášky a poradenství  v oblasti mezilidských vztahů, zdraví, práce, a v dalších otázkách, které jsou podstatné pro kvalitní a naplněný život.


Jediné co se Vám může v životě dařit,
je žít své představy.


Pracuje se znalostmi lidského podvědomí, emocionality a energetického systému člověka. Věnuje se energetické konstelaci duše, tarotu, numerologii, meditaci a channelingu – vesmírným poselstvím. Metody, které odemykají schopnosti duše žít podle svých představ.


Příroda si v sobě nese moudrost věků
a vždy Vám při pobytu v ní přijde nějaká myšlenka,
vnuknutí, které můžete dát do života.


Ve volném čase Zdenka aktivně sportuje – věnuje se plavání, posilování a cyklistice v přírodě. Pravidelně cestuje a poznává široký svět, zajímá se o jiné kultury, dějiny a historii lidstva.

Ve svých Antických a egyptských lázních s láskou pěstuje květiny a rostliny různých druhů a odrůd.